Klokanka Red Castle

KLOKANKA RED CASTLE

 Půjčovné na dobu: 1 den
40 kč
  1 víkend
100 kč
  1 týden
200 kč
 Vratná záloha:   500 kč


 

Speciálně navržené nosítko na dítě se stane neocenitelným pomocníkem od narození až do cca 1 roku - při maximální hmotnosti dítěte 12 kg. ,,Klokanka“ je variabilní a dá se díky popruhům libovolně nastavovat – dítě se dá nosit na boku či vepředu, dětátko může být v,, klokance“ pohodlně kojeno, může být otočeno směrem k mamince či směrem od těla. Zapínání popruhů je opatřeno speciální pojistkou, která zabraňuje vypadnutí dítěte, i když se přezka otevře. Jedna z poloh, které ,,klokanka“ umožňuje je navržena speciálně pro zdravý rozvoj kyčlí. Váha dítěte se rozloží do popruhů kolem pasu, takže záda rodiče jsou minimálně namáhána. Široké popruhy jsou pohodlné a nezařezávají se. ,,Klokanka“ je vyrobena z kvalitního materiálu v atraktivním barevném provedení.

 

Baby šátek Medley

medley

 Půjčovné na dobu: 1 den
40 kč
  1 víkend
100 kč
  1 týden
200 kč
 Vratná záloha:   500 kč


Všechny šátky jsou zkoušené zátěžovým testem na starších dětech z hlediska pevnosti, síly, použitého materiálu, snadného vázání a jednoduché manipulaci. Při těchto testech také zjišťujeme zda je v nich dítěti příjemně, šátek ho netlačí a ani nijak neobtěžuje.

Všechny naše šátky jsou také vhodné pro novorozence, některé maminky si šátek berou sebou do porodnice, kde váží kolébky a od začátku seznamují miminko se šátkem, který budou používat po celou dobu, jelikož naše šátky rostou s Vaším miminkem.

Tkané šátky nabízíme v klasické šířce 0,65 - 0,70 m a délce 5 m.

Nové tkaní, nový styl. Inovace od Medley. Super jemné tkaní.

Šátek Portorico, tkaný, barvy červený proužek, příjemný, poddajný, měkký a elastický. Vynikající pro veškeré úvazy, absolutní favorit mezi šátky. Středně silný se zešikmenými cípy, délka 5 metrů, 100% bavlna.

 

Manduca

ergonomické nosítko pro děti a batolata

Manduca NS sand LS 300

 Půjčovné na dobu: 1 den
60 kč
  1 víkend
150 kč
  1 týden
300 kč
 Vratná záloha:   1 000 kč


Od 3,5 kg - 20 kg

Ergonomické nosítko, které bude Vaše dítě provázet od narození do předškolního věku. Respektuje požadavky na zdravé a ergonomické nošení.Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčelních kloubů. Manduca je vyrobena z přírodních materiálu, barvena šetrnými netoxickými barvami. Manduca je navržena v Německu ve spolupráci s fyzioterapeuty, dětskými lékaři a specialisty na nošení dětí.